Google Ara Eş Değiştirenler Erotik Film Hd İzle

Ekleyen admin Eklenme Tarihi 15 Kasım 2014 YoRuM YaZ

Film Bilgileri

Dram, Romantik ve Erotik türde sahnelerin yer aldığı 2002 yılı hollanda yapımı film de yönetmen koltuğunda Stephan Brenninkmeijer oturmaktadır filmde oyuncu kadrosunda Ellen Van Der Koogh , Danny De Kok , Nienke Brinkhuis , Joep Sertons , Eleanore Merrill gibi oyuncular yer almakta.

Film konusu, Filmimiz Diana ve kocası Jullian ile onların eş değiştirirken yaşadıkları deneyimi anlatmaktadır. Eş Değiştirenler Filmi izle, Diana’nın kendine güveni olmayan yapısına rağmen o ve kocası Julian bir başka çift ile cinsel bir deneyim yaşamaya karar verirler. İnternette çok deneyimli Alex ve Timno’nun karşılık verdiği bir ilan yayınlar.Diana biraz gergindir. Kendine aşırı güvenen ve aşırı derecede seksi Alex ile tanışınca gerilimi bir kat daha artar.

Heyacan ile yanıp tutuşan Julian’ın tam aksine Timo ilgisiz görünmektedir. Erotik film izle Ancak akşam olduğunda ve cinsel arayışlar su yüzüne çıktığında, Timo’nun en baştan beri çizdiği portredeki duyarsızlığın pekte gerçeği yansıtmadığı, diğer yandan Diana’nın gizli gücü ortaya çıkar. Swingers Filmi izle, Hollandalı eş değiştirenler topluluğunca kaçırılmaması gereken bir film olarak adlandırılan “Swinger-Eş Değiştirenler, ” Hollanda’da olduğu gibi Almanya ve Belçika basınından da olumlu eleştiriler aldı ..

IMDB Puan?

:

6.8

Oyuncular

:

Ellen Van Der Koogh , Danny De Kok , Nienke Brinkhuis , Joep Sertons , Eleanore Merrill

Benzer Filmler

Yorum Yap